16-daagse privé-safari met strandverblijf | Tanzania & Seychellen
Bestemmingen
Aangesloten bij Aangesloten bij
Bestemmingen
info@jambo.nl
020 2012 740
Aangesloten bij
La Digue

Le Domaine de L’Orangeraie  deluxe

  • Omschrijving
  • Kamertype
Seychellen La Digue Le Domaine de LOrangeraie Pool 1.jpg - Jambo Safari Club
Seychellen La Digue Le Domaine de LOrangeraie Outside Dining.jpg - Jambo Safari Club
Seychellen La Digue Le Domaine de LOrangeraie zwembad LB.JPG - Jambo Safari Club
+8 foto's

Omschrijving

Te midden van tropische tuinen en imposante granieten rotsen ligt Le Domaine de l’Orangeraie, een van de mooiste resorts van La Digue. Het wereldberoemde strand Anse Source d’Argent ligt op slechts enkele fietsminuten. Het resort heeft een aantrekkelijk zwembad omgeven door zonneterrassen, een stijlvolle boetiek, een bibliotheek en een vertreklounge met douches. Gasten kunnen gratis gebruik maken van fietsen en snorkeluitrusting om het eiland te ontdekken. De Eden Rock Spa is genesteld tussen de rotsen met uitzicht over de oceaan. Hier geniet u van schoonheidsbehandelingen, een stoombad, jacuzzi en manicure&pedicure. Culinair genieten kan in verschillende restaurants en bars. Combava serveert verfijnde gerechten met verse ingrediënten, terwijl Santosha een ontspannen sfeer biedt met buffetten en showcooking. Voor lichte maaltijden en cocktails zijn Le Cipaye en L’Alambic Bar de perfecte keuze. Het resort beschikt over 63 ruime villa’s, gebouwd met natuurlijke materialen en voorzien van modern comfort. De Garden Villa’s liggen centraal in de tuin, terwijl de ruimere Garden Suite Residences beschikken over een aparte woon- en slaapkamer. Kinderen vanaf vier jaar zijn uitsluitend in dit kamertype welkom. Hoger in de heuvels bieden de Villa de Charme en Villa de Charme Elegance een panoramisch uitzicht en extra luxe. Voor ultieme privacy is er de Presidential Villa met privézwembad, ruime terrassen en butlerservice. Vanuit Praslin is La Digue eenvoudig te bereiken. Vanuit de haven brengt een korte tocht per veerboot u naar dit paradijselijke eiland. Met haar fijne sfeer, persoonlijke service en uitzonderlijke ligging biedt Le Domaine de l’Orangeraie een onvergetelijke ervaring.

Prijs vanaf: € 250
Seychellen La Digue Le Domaine de LOrangeraie Garden Villa sitting area LDO.jpg - Jambo Safari Club

Garden room  vanaf € 250,-

De 20 ruime tuinkamers (60 m²) bieden u een rustig verblijf te midden van de prachtige exotische weelde van de tuin, waarbij het gebruik van natuurlijke materialen zorgt voor een echte eilandbeleving. De kamers zijn modern ingericht met alle comfort voor een goed verblijf: een ensuite badkamer met douche, garderobe, WiFi, airconditioning, koffie- en theefaciliteiten, telefoon, televisie, haardroger, kluisje en een terras. De tuinkamers zijn geschikt voor maximaal twee volwassenen en één kind van 4 t/m 12 jaar.

Seychellen La Digue Le Domaine de LOrangeraie Villa de Charme Interior LDO.jpg - Jambo Safari Club

Villa de charme  vanaf € 345,-

De 31 klassieke ingerichte villa’s de charme (70 m²) zijn gelegen tegen de heuvel, waardoor u prachtig uitkijkt over de weelderige, romantische omgeving vol tropisch groen. In de gehele villa is gebruik gemaakt van natuurlijke materialen. U treft er een tweepersoonsbed, een loungegedeelte, een garderobe, en een ensuite badkamer met buitendouche en bad voor een extra memorabel verblijf. Verder zijn in de villa’s de charme airconditioning, WiFi, koffie- en theefaciliteiten, een minibar, telefoon, televisie, een kluisje en een haardroger aanwezig. Buiten kunt u heerlijk ontspannen op uw terras.

Pool villa  vanaf € 591,-

De pool villa’s (100 m²) bieden u een oase van rust, ruimte en luxe, waarbij u in alle privacy de warmte van deze uitnodigende accommodatie kunt ervaren. Een unieke eilandbeleving! In de tweepersoonsvilla’s is overal gebruik gemaakt van natuurlijke materialen en aan elk detail is gedacht, van WiFi, airconditioning, koffie- en theefaciliteiten (Nespresso machine), een minibar, telefoon, televisie, een haardroger en een kluisje tot de aparte garderobe, een spectaculaire buitenbadkamer een terras met uw eigen klein zwembad. Mocht u doorgaans in 5-sterrenhotels verblijven dan adviseren wij u toch echt de Pool Villa te nemen!

Terug naar alle accommodaties
  • Klant is koningKlant is koning
  • Ruim 46 jaar ervaring 46
    Ruim 46 jaar ervaring
  • Rechtstreekse vluchtenRechtstreekse vluchten
  • Betrouwbare lokale partnersBetrouwbare lokale partners