Strandvakantie Mauritius | Royal Palm Beachcomber Luxury | Jambo Safari Club
Bestemmingen
Aangesloten bij Aangesloten bij
Bestemmingen
info@jambo.nl
020 2012 740
Aangesloten bij
  • Omschrijving
  • Kamertype
  • Prijzen
Mauritius

Royal Palm Beachcomber Luxury  deluxe

+16 foto's

Omschrijving

Dit prestigieuze hotel van de Beachcomber groep behoort tot de top van Mauritius. Het hotel ligt in een schitterende palmentuin aan een poederwit zandstrand en biedt rust, privacy en comfort. Het attente personeel zorgt ervoor dat het u aan niets ontbreekt. De havenplaats Grand Baie ligt op loopafstand en de golfbaan Mont Choisy bevindt zich op circa 10 autominuten. Dagelijkse greenfee per volwassene inclusief.

Het hotel beschikt over een open lounge met bar en zeezicht, een winkelarcade, 3 zwembaden en uitgebreide sportfaciliteiten, waaronder tennis-, padel- en squashbanen en een moderne fitnessruimte. In de palmentuin en op het strand zijn ligbedden en parasols aanwezig. Het luxe Spacenter ligt in een apart gebouw en biedt diverse schoonheidsbehandelingen. Aan het strand vindt u een watersportcentrum met diverse activiteiten, waaronder snorkelen, zeilen, waterskiën en windsurfen (inclusief). Voor kinderen is er een uitgebreide miniclub (3–11 jaar).

Culinair kunt u genieten in drie uitstekende restaurants en een sfeervolle bar met uitzicht over zee. Restaurant La Goélette biedt een panoramisch uitzicht over de baai, terwijl het pan-Aziatische restaurant Asiya verfijnde gerechten uit diverse Aziatische keukens serveert. In de avond is er livemuziek. Daarnaast beschikt het hotel over een helikopterplatform en het luxe jacht Royal Princess voor exclusieve dagexcursies.

De 69 suites zijn uiterst elegant en smaakvol ingericht en alle voorzien van zithoek, dagelijks gevulde minibar (inclusief), kluisje, flatscreen-tv en bureau. Riante badkamer met signature bad en regendouche. Groot balkon of terras.

Het is dan ook geen verrassing dat de Royal Palm het eerste hotel in de Indische Oceaan was dat werd opgenomen in ‘The Leading Hotels of the World’.

Junior suite  vanaf € 449,-

De Junior Suites (ca. 63 m²) zijn uiterst elegant en smaakvol ingericht en alle voorzien van zithoek, inloopkast, airconditioning, dagelijks gevulde minibar (inclusief), kluisje, flatscreen-tv en bureau. Riante badkamer met signature bad en regendouche. Groot balkon of terras. U kunt hier met maximaal 2 volwassenen en 1 kind t/m 17 jaar verblijven.

Mauritius Grand Baie Royal Palm Beachcomber Interior Tropical Suite BCR.jpg - Jambo Safari Club

Tropical Suite  vanaf € 660,-

De Tropical Suites (ca. 85 m²) zijn gelegen op de 1e verdieping met privétrap naar het strand. Verder beschikken deze suites over alle moderne faciliteiten.  U kunt hier met maximaal 2 volwassenen en 1 kind t/m 17 jaar verblijven.

Mauritius Grand Baie Royal Palm Beachcomber Interior Ocean Suite BCR .jpg - Jambo Safari Club

Ocean Suite  vanaf € 710,-

De Paradis Suites Beachfront (94 m²) bieden een schitterend uitzicht. Deze ruime en exclusieve suite beschikt over een groot terras van 20 m², dinertafel en ligbedden. Aparte woon- en slaapkamer met sofabed. U kunt hier met maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen verblijven.

  • 2026
  • Inclusief/exclusief
  • Aanbiedingen
  • Prijzen voor een afwijkend aantal personen en 1-persoonskamers zijn op aanvraag. Bel of mail ons gerust voor een prijsopgave.
Junior suite o.b.v. logies/ontbijt 2 personen
09 januari t/m 18 januari € 862
02 maart t/m 27 april € 754
13 april t/m 10 mei € 754
11 mei t/m 31 mei € 473
01 juni t/m 30 juni € 449
01 juli t/m 31 juli € 473
01 augustus t/m 23 augustus € 520
24 augustus t/m 30 september € 473
01 oktober t/m 11 oktober € 754
12 oktober t/m 31 oktober € 862
01 november t/m 30 november € 905
01 december t/m 19 december € 792
20 december t/m 31 december € 1688
Tropical suite o.b.v. logies/ontbijt 2 personen
09 januari t/m 18 februari € 1282
02 maart t/m 27 april € 1105
13 april t/m 10 mei € 1105
11 mei t/m 31 mei € 697
01 juni t/m 30 juni € 660
01 juli t/m 31 juli € 697
01 augustus t/m 23 augustus € 765
24 augustus t/m 30 september € 697
01 oktober t/m 11 oktober € 1105
12 oktober t/m 31 oktober € 1282
01 november t/m 30 november € 1320
01 december t/m 19 december € 1141
20 december t/m 31 december € 2807
Ocean suite o.b.v. logies/ontbijt 2 personen
09 januari t/m 18 februari € 1289
02 maart t/m 27 april € 1145
13 april t/m 10 mei € 1145
11 mei t/m 31 mei € 747
01 juni t/m 30 juni € 710
01 juli t/m 31 juli € 747
01 augustus t/m 23 augustus € 822
24 augustus t/m 30 september € 747
01 oktober t/m 11 oktober € 1145
12 oktober t/m 31 oktober € 1289
01 november t/m 30 november € 1354
01 december t/m 19 december € 1208
20 december t/m 31 december € 2915

In/exclusief

Minimum verblijf: 22 december t/m 5 januari 7 nachten

Inclusief:

  • overnachting op basis van logies/ontbijt
  • toeristenbelasting Mauritius € 3 per persoon per nacht (vanaf 12 jaar), te betalen bij aankomst in uw hotel op Mauritius

Exclusief:

  • vluchten (vluchtprijs vermelden wij in uw reisvoorstel)
  • privé-transfer € 128 per persoon (bij 2-personen)
  • privé-transfer € 118 per persoon (bij 4-personen)
  • lokale vertegenwoordiging
  • overige maaltijden en drankjes
  • optionele excursies en activiteiten
  • fooien
  • uitgaven van persoonlijke aard
  • eventuele toeslag halfpension (vanaf 18 jaar) € 171 per persoon per nacht
  • eventuele toeslag halfpension (kinderen van 12 t/m 17 jaar) € 128 per persoon per nacht
  • reis/annuleringsverzekering

Aanbiedingen

Vroegboekkorting: 25% 
Indien u minimaal 30 dagen voor aankomst boekt, dan ontvangt u 25% korting op het verblijf op basis van logies/ontbijt. Deze aanbieding mag gecombineerd worden met Teenager Offer.

Teenager Offer:
Teenagers (12-17 jaar) die kamer delen met de ouders in de periode van 1 juni t/m 30 juni zijn gratis op hetzelfde meal plan als de ouders

Last minute korting: 20% 
Indien u binnen 30 dagen voor aankomst boekt, dan kan het zijn dat u nog altijd 20% korting ontvangt op het verblijf op basis van logies/ontbijt. Deze aanbieding mag gecombineerd worden met de Teenager Offer.

Honeymoon special: 30% korting
Bent u in de 12 maanden voorafgaand aan uw reis in het huwelijksbootje gestapt? Dan heeft het bruidspaar bij minimaal 4 nachten recht op 30% korting. Bovendien ontvangt u tijdens uw verblijf verschillende attenties: honeymoon cake, sparkling wijn en een excursie. Indien u boekt op basis van halfpension ontvangt u gratis een 2-gangen lunch gedurende het verblijf. Het trouwboekje dient bij het inchecken getoond te worden. Deze aanbieding mag niet gecombineerd worden met andere aanbiedingen.

Huwelijksjubileum special: 30% korting
Voor gasten die een huwelijksjubileum vieren geldt een korting van 30% op het verblijf. De reis dient binnen 6 maanden voor of na de trouwdag plaats te vinden en het trouwboekje dient bij het inchecken getoond te worden. Deze korting geldt voor viering van elke 5 jaar huwelijk. Deze aanbieding mag worden gecombineerd met de honeymoon attenties.

Golf
Dagelijkse gratis greenfee per persoon/volwassene en gedeelde golfcart bij Mon Choisy Le Golf. Inclusief transfer van en naar de golfbaan.

In uw reisvoorstel verrekenen wij alle van toepassing zijnde kortingen, zodat u gegarandeerd de scherpste prijsopgave heeft.

Ligging

Neem contact met ons op

Prijs vanaf: € 449,-
Exclusief vluchten en luchthavenbelastingen
Bekijk kamertype en prijzen
Offerte aanvragen
  • Klant is koningKlant is koning
  • Ruim 47 jaar ervaring 47
    Ruim 47 jaar ervaring
  • Rechtstreekse vluchtenRechtstreekse vluchten
  • Betrouwbare lokale partnersBetrouwbare lokale partners