Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa | Mauritius | Jambo Safari Club
Bestemmingen
Aangesloten bij Aangesloten bij
Bestemmingen
info@jambo.nl
020 2012 740
Aangesloten bij
  • Omschrijving
  • Kamertype
  • Prijzen
Mauritius

Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa  

+11 foto's

Omschrijving

Aan een van de mooiste stranden van Mauritius, in het noordwesten van het eiland, ligt het Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa. Dit prestigieuze resort van de Beachcomber-groep is opgezet als een charmant dorp, omgeven door tropische tuinen van 35 ha. Ruimte, rust en persoonlijke service maken het een perfecte bestemming voor gezinnen, koppels en honeymooners. De levendige badplaats Grand Baie ligt op slechts acht kilometer afstand en de prachtige 18-holes golfbaan Mont Choisy is binnen vijf minuten te bereiken. In de tuinen liggen meerdere zwembaden, waaronder een groot zwembad met kindergedeelte. Het sportcentrum biedt tennis- en padelbanen, fitness en lessen in yoga, zumba en tai-chi. Daarnaast zijn er boetieks en een comfortabele vertreklounge. Voor kinderen is er een kidsclub en voor tieners een Teens Club. Watersportliefhebbers genieten van snorkelen, zeilen, windsurfen, paddleboarden en waterskiën; allemaal inbegrepen. Ook beschikt het resort over een PADI-duikcentrum. ’s Avonds zorgen liveoptredens en shows voor een gezellige sfeer. Het spacenter biedt pure ontspanning met zwembad, zonneterras, sauna’s en stoombaden, exclusief voor volwassenen. Culinair genieten kan in diverse restaurants: L’Oasis met internationale gerechten, La Caravelle met lokale smaken, Blue Ginger (Thais), Mahiya (Indiaas), Il Corallo (Italiaans) en La Plage direct aan zee. De Oasis Bar en Caravelle Bar serveren cocktails, rum en champagne. De 306 suites en 27 villa’s zijn stijlvol ingericht met kingsizebed of twinbedden, luxe badkamer en balkon of terras met uitzicht op tuin of oceaan. Trou aux Biches is het ideale resort voor een onvergetelijke vakantie op Mauritius!

Junior suite  vanaf € 295,-

De 90 junior suites (ca. 63 m²) vindt u op de eerste etage te midden van de tropische tuin. Deze ruime suites zijn ingericht met elegante houten meubels. De slaapkamer vloeit over in een gezellig loungegedeelte en een balkon. Alle junior suites zijn voorzien van WiFi, airconditioning, een ventilator, televisie, telefoon, minibar, kluisje, strijkfaciliteiten. Badkamer met bad en aparte douche. Kamerbezetting is maximaal twee volwassenen en één baby.

Beachfront senior suite met zwembad  vanaf € 630,-

De 22 beachfront senior suites met zwembad (ca. 163 m²) bestaan uit een ruime lounge met schuifdeuren naar het royale terras, een slaapkamer met een ensuite badkamer met bad, aparte douche en een buitendouche. De trap naar beneden leidt u naar uw eigen privézwembad. Alle voorzien van WiFi, airconditioning, een ventilator, televisie, telefoon, minibar, Nespresso-apparaat, kluisje en strijkfaciliteiten. De senior suite is maximaal drie volwassenen en één baby.

Villa met twee slaapkamers en zwembad  vanaf € 360,-

Deze 10 villa’s (ca. 246 m²) laten u optimaal genieten van privacy, ruimte en luxe. Ze beschikken over twee ruime slaapkamers, een badkamer met douche en een badkamer met buitendouche en buitenbad. Een compleet ingerichte keuken, een woonkamer en een heerlijke tuin met barbecue- en eetgedeelte en een privézwembad met ligbedden. Alle villa’s zijn voorzien van WiFi, airconditioning, een ventilator, televisie met Blu-ray, sound bar, telefoon, kluisje en strijkfaciliteiten. Uw persoonlijke host zal ervoor zorgen dat het u aan niets ontbreekt. Alle benodigde faciliteiten voor baby’s en kinderen zijn aanwezig. Deze moderne villa is een uitstekende keuze voor families van maximaal vier volwassenen, één kind en één baby. Tevens boekbaar met 3 slaapkamers.

  • 2025
  • 2026
  • Inclusief/exclusief
  • Aanbiedingen
  • Prijs per persoon per nacht
  • Voor kortingen tot 30% zie aanbiedingen
  • Prijzen voor een afwijkend aantal personen en 1-persoonskamers zijn op aanvraag. Bel of mail ons gerust voor een prijsopgave.
Junior suite o.b.v. logies/ontbijt 2 personen
01 december t/m 19 december € 295
20 december t/m 31 december € 540
Beachfront senior suite met zwembad o.b.v. logies/ontbijt 2 personen
01 december t/m 19 december € 630
20 december t/m 31 december € 1524
4-persoons villa met twee slaapkamers en zwembad o.b.v. logies/ontbijt 4 personen
01 december t/m 19 december € 360
20 december t/m 31 december € 1072
Junior suite o.b.v. logies/ontbijt 2 personen
01 januari t/m 08 januari € 540
09 januari t/m 13 februari € 295
14 februari t/m 01 maart € 295
02 maart t/m 27 maart € 295
28 maart t/m 12 april € 365
13 april t/m 10 mei € 295
01 november t/m 30 november € 387
01 december t/m 19 december € 313
20 december t/m 31 december € 573
Beachfront senior suite met zwembad o.b.v. logies/ontbijt 2 personen
01 januari t/m 08 januari € 1524
09 januari t/m 13 februari € 630
14 februari t/m 01 maart € 630
02 maart t/m 27 maart € 630
28 maart t/m 12 april € 785
13 april t/m 10 mei € 630
01 november t/m 30 november € 833
01 december t/m 19 december € 668
20 december t/m 31 december € 1616
4-persoons villa met twee slaapkamers en zwembad o.b.v. logies/ontbijt 4 personen
01 januari t/m 08 januari € 1072
09 januari t/m 18 januari € 407
19 januari t/m 13 februari € 360
14 februari t/m 01 maart € 407
02 maart t/m 27 maart € 360
28 maart t/m 12 april € 407
13 april t/m 10 mei € 407
01 november t/m 30 november € 432
01 december t/m 19 december € 382
20 december t/m 31 december € 1136

In/exclusief

Trou aux Biches is gesloten van 10 mei t/m 31 oktober 2026

Minimum verblijf: 26 december t/m 6 januari 6 nachten voor de suites en 9 nachten voor de villa’s

Inclusief:

  • overnachting op basis van logies/ontbijt
  • toeristenbelasting Mauritius € 3 per persoon per nacht (vanaf 12 jaar), te betalen bij aankomst in uw hotel op Mauritius

Exclusief:

  • vluchten (vluchtprijs vermelden wij in uw reisvoorstel)
  • privé-transfers € 128 per persoon (bij 2-personen)
  • privé-transfers € 118 per persoon (bij 4-personen)
  • lokale vertegenwoordiging
  • overige maaltijden en drankjes
  • optionele excursies en activiteiten
  • fooien
  • uitgaven van persoonlijke aard
  • eventuele toeslag halfpension (vanaf 18 jaar) € 79 per persoon per nacht
  • eventuele toeslag halfpension (kinderen van 12 t/m 17 jaar) € 59 per persoon per nacht
  • eventuele toeslag all inclusive (vanaf 18 jaar) € 248 per persoon per nacht
  • eventuele toeslag all inclusive (kinderen van 12 t/m 17 jaar) € 185 per persoon per nacht
  • inbegrepen bij all inclusive:
    ontbijt, lunch en diner
    snacks van 11.00 tot 17.00 en pannenkoekjes van 16.00 tot 17.00
    frisdrank, vruchtensappen, koffie/thee, mineraalwater, lokaal bier, huiswijn, lokale sterke dranken en geselecteerde cocktails (tussen 11.00 en 23.00 uur)
    windsurfen, zeilen, tennis en green fee (golf)
  • reis/annuleringsverzekering

Aanbiedingen

Vroegboekkorting: 25% 
Indien u minimaal 30 dagen voor aankomst boekt, dan ontvangt u 25% korting op het verblijf op basis van logies/ontbijt. Deze aanbieding mag niet gecombineerd worden met andere aanbiedingen.

Last minute korting: 20% 
Indien u binnen 30 dagen voor aankomst boekt, dan ontvangt u 20% korting op het verblijf op basis van logies/ontbijt. Deze aanbieding is altijd onder voorbehoud (afhankelijk van beschikbaarheid) en mag niet gecombineerd worden met andere aanbiedingen.

Langverblijfkorting: 30%
Bij een verblijf van minimaal 14 nachten in de periode 9 januari t/m 19 december geldt een korting van 30% op uw verblijf op basis van logies/ontbijt. Deze aanbieding mag niet gecombineerd worden met andere aanbiedingen.

Honeymoon special: 30% korting
Bent u in de 12 maanden voorafgaand aan uw reis in het huwelijksbootje gestapt? Dan heeft het bruidspaar bij minimaal 4 nachten recht op 30% korting. Bij het inchecken dient het trouwboekje te worden getoond. Deze aanbieding mag niet gecombineerd worden met andere aanbiedingen.

Huwelijksjubileum special:  30% korting
Voor gasten die een huwelijksjubileum vieren geldt een korting van 30% op het verblijf van minimaal 4 nachten. De reis dient binnen 6 maanden voor of na de trouwdag plaats te vinden en het trouwboekje dient bij het inchecken getoond te worden. Deze korting geldt voor viering van elke 5 jaar huwelijk. Deze aanbieding mag niet worden gecombineerd met andere aanbiedingen.

Kinderkortingen:
Kinderen van 0 t/m 5 jaar verblijven gratis bij 2-volwassenen op de kamer.

In uw reisvoorstel verrekenen wij alle van toepassing zijnde kortingen, zodat u gegarandeerd de scherpste prijsopgave heeft.

Ligging

Neem contact met ons op

Prijs vanaf: € 295,-
Exclusief vluchten en luchthavenbelastingen
Bekijk kamertype en prijzen
Offerte aanvragen
  • Klant is koningKlant is koning
  • Ruim 46 jaar ervaring 46
    Ruim 46 jaar ervaring
  • Rechtstreekse vluchtenRechtstreekse vluchten
  • Betrouwbare lokale partnersBetrouwbare lokale partners