Diani Beach.jpg)
Het exclusieve Almanara Beach Resort ligt aan de zuidkust van Mombasa, direct aan het mooie zandstrand van Diani Beach. Het resort bevindt zich tussen het kristalheldere water van de Indische Oceaan en de heuvels van het Shimba Hills National Reserve, verscholen tussen hoge palmbomen in een mooie tropische tuin. In totaal zijn er 6 luxueuze villa’s, geschikt voor maximaal 6 personen per villa. Uw villa van 380 m2 bestaat uit een prachtig ingerichte woon- en eetkamer op de begane grond en op de eerste etage vindt u 3 tweepersoons kamers met badkamer. Alle villa’s beschikken over airconditioning, televisie, computer met WiFi- aansluiting, een volledig ingerichte keuken, een groot terras op de begane grond en een dakterras met een adembenemend mooi uitzicht over de Indische Oceaan. In overleg met uw persoonlijke chef-kok worden de heerlijkste maaltijden voor u samengesteld, die u kunt nuttigen in uw eetkamer of op uw terras. De maaltijden worden opgediend door uw ober, terwijl uw huishoudster voor het slapen gaan nog even uw kussens opschudt. Uw verblijf is op basis van all inclusive: service van een chef-kok, ober, huishoudster, alle maaltijden, frisdrank, bier, huiswijnen, Spa-faciliteiten, geselecteerde watersportactiviteiten, wasservice en het gebruik van een gemeenschappelijk zwembad en jacuzzi zijn inbegrepen. Indien u het wenst, kunt u ook lunchen of dineren in het restaurant of een drankje drinken bij de pool- of beachbar. Ideaal voor groepen en families!
Vertrek: dagelijks
Reissom: vanaf € 195,- per persoon, exclusief vluchten en luchthavenbelastingen. Zie onderstaande prijstabel.
Prijzen per persoon per nacht 2012
|
2-4 pers. |
5-6 pers. |
|
| 5 januari t/m 29 februari, 6 t/m 9 april, 1 t/m 30 juni, 1 t/m 31 oktober | € 231,- | € 185,- |
| 1 t/m 31 maart, 1 november t/m 14 december | € 195,- | € 175,- |
| 1 juli t/m 30 september, 15 t/m 31 december | € 345,- | € 298,- |
NB: Prijzen voor een afwijkend aantal personen zijn op aanvraag.
Inclusief: overnachting in een 6-persoons villa op basis van all inclusive, transfers Ukunda airstrip zuid-Mombasa.
Exclusief: internationale vluchten, luchthavenbelastingen, eventuele brandstoftoeslagen, transfers internationale luchthaven à € 31,- per persoon, facultatieve excursies, reis/annuleringsverzekering, overige maaltijden en drankjes, visum, fooien.
Minimum verblijf: 3 nachten (7 nachten van 20 december t/m 3 januari)
Kinderkortingen: afhankelijk van de kamerindeling en per periode verschillend. Bel ons gerust voor een prijsopgave!
KLM vanaf € 937,- pp inclusief luchthavenbelastingen en toeslagen. Wij kunnen geheel vrijblijvend vluchten voor u in optie reserveren, zodat uw vluchtprijs is gegarandeerd. Aarzelt u niet om ons te bellen!




