
Op de uiterste noordpunt van het eiland Zanzibar ligt het paradijselijke Ras Nungwi aan een schitterend, wit zandstrand. Het luxe resort bestaat uit slechts 32 kamers en is gebouwd met natuurlijke materialen, zoals koraal en palmbladeren. De kamers zijn onderverdeeld in 15 lodge kamers met tuinzicht, 12 superior chalets met zeezicht, 4 iets grotere en meer privé gelegen superior deluxe chalets met zeezicht en 1 riante ocean suite. De smaakvol ingerichte kamers met veel houtsnijwerk beschikken over een luxe badkamer, haardroger, airconditioning, ventilator, kluisje, klamboe, koffie- en theefaciliteiten, WiFi-aansluiting en een terras. De chalets en de suite zijn daarnaast voorzien van een minibar. De watersporter kan hier zijn hart ophalen; het hotel heeft een zeer professionele en volledig uitgeruste duikschool, speedboten voor waterskiën en kajaks. Het resort beschikt over alle faciliteiten van een eersteklas hotel, zoals een goed restaurant, bars, een prachtig zoetwaterzwembad, privé-strand in de tuin, kleine bibliotheek, souvenirwinkeltje, tennisbaan en een tv-kamer. In de Peponi Spa kunt u zich laten verwennen met een ontspannende behandeling. Mountainbikes zijn te huur om de omgeving te verkennen. Er worden excursies georganiseerd naar onder meer Stone Town, Jozani Forest voor een wandelsafari en de specerijenplantages. Het Ras Nungwi hotel is een milieuvriendelijk complex dat uitermate geschikt is voor eenieder die in een wat kleiner hotel wil verblijven.
Vertrek: dagelijks
Prijzen per persoon per nacht 2012
| lodge kamer met tuinzicht | 2-personen |
| 1 t/m 9 januari | € 192,- |
| 10 januari t/m 29 februari | € 131,- |
| 1 maart t/m 9 april | € 116,- |
| 10 april t/m 9 juni | gesloten |
| 10 t/m 30 juni | € 131,- |
| 1 juli t/m 31 augustus | € 154,- |
| 1 september t/m 31 oktober | € 131,- |
| 1 november t/m 23 december | € 116,- |
| 24 december t/m 31 december | € 192,- |
| superior chalet met zeezicht | 2-personen |
| 1 t/m 9 januari | € 225,- |
| 10 januari t/m 29 februari | € 176,- |
| 1 maart t/m 9 april | € 165,- |
| 10 april t/m 9 juni | gesloten |
| 10 t/m 30 juni | € 176,- |
| 1 juli t/m 31 augustus | € 188,- |
| 1 september t/m 31 oktober | € 176,- |
| 1 november t/m 23 december | € 165,- |
| 24 t/m 31 december | € 225,- |
| superior deluxe chalet met zeezicht | 2-personen |
| 1 t/m 9 januari | € 263,- |
| 10 januari t/m 29 februari | € 214,- |
| 1 maart t/m 9 april | € 195,- |
| 10 april t/m 9 juni | gesloten |
| 10 t/m 30 juni | € 214,- |
| 1 juli t/m 31 augustus | € 225,- |
| 1 september t/m 31 oktober | € 214,- |
| 1 november t/m 23 december | € 195,- |
| 24 t/m 31 december | € 263,- |
Inclusief: overnachting op basis van halfpension.
Exclusief: internationale vluchten, luchthavenbelastingen, eventuele brandstoftoeslagen, lunches, facultatieve excursies, reis/annuleringsverzekering, drankjes, visum, fooien, transfers à € 78,- per persoon, eventuele toeslag Kerst/Nieuwjaar van 28 december t/m 3 januari € 46,- per persoon per nacht, minimum verblijf periode 24 december t/m 3 januari: 4 nachten.
Vluchtprijsindicatie KLM
Laagseizoen vanaf € 1.112,- p.p inclusief luchthavenbelasting. Wij kunnen in een paar minuten geheel vrijblijvend vluchten voor u in optie nemen om u een exacte vluchtprijs te kunnen offreren. Aarzelt u niet om ons te bellen!
Klik op Offerteformulier om een vrijblijvende offerte aan te vragen.



.jpg)


