Zanzibar - Ocean Paradise Resort**** - Strandhotels Zanzibar & Pemba
 
Home AanbiedingenOns reisaanbod & MaatwerkBrochureContact & vacaturesPartnersReisvoorwaarden
  Home / Tanzania / Strandhotels Zanzibar & Pemba / Zanzibar - Ocean Paradise Resort****
zoek:
KeniaTanzania9-daagse April & Mei Special14-daagse privé-safari Jambo Migratie Special & Zanzibar13-daagse privé-safari Avontuur in Tanzania inclusief Zanzibar10-daagse privé-safari Dwars door de Serengeti7-daagse groepsreis Avontuurlijk Tanzania10-daagse privé-safari Tanzania onder Canvas - Migratiereis12-daagse privé-safari Rustige Safari Compleet13-daagse privé-safari Actief & Cultuur13-daagse privé-safari Rustige safari & Zanzibar12-daagse safari Serengeti, Ruaha & Selous10-daagse privé-beklimming Kilimanjaro Marangu route11-daagse privé-beklimming Kilimanjaro Machame route9-daagse fly in safari noord-Tanzania in vogelvlucht11-daagse luxe privé-safari Jambo Deluxe Tanzania9-daagse Fly in zuid-Tanzania10-daagse Jambo Fly & Drive zuid-Tanzania11-daagse privé-safari Avontuurlijk zuid-Tanzania12-daagse Fly in safari Bijzonder zuid & west-TanzaniaStrandhotels Zanzibar & PembaZanzibar - Ocean Paradise Resort****Zanzibar - Fumba Beach Lodge****Zanzibar - Sultan Sands Island Resort ****Zanzibar- Bluebay Beach Resort****Zanzibar - Breezes Beach Club & Spa*****Zanzibar- Azanzi Beach Hotel****Zanzibar- Karafuu Hotel****Zanzibar - Ras Nungwi Beach Hotel****+Zanzibar - Diamonds La Gemma Dell Est*****Zanzibar - Matemwe*****Zanzibar- Baraza Resort & Spa*****deluxeZanzibar- Serena Inn Hotel Stone Town****+Pemba- Fundu Lagoon Lodge****deluxeDar es Salaam - Ras Kutani*****Reissuggesties & Maatwerk - uw eigen reis samenstellenLodges & tented campsKenia & Tanzania combinatiereizenOegandaMozambiqueZuid-AfrikaNamibiëBotswanaZambiaMauritiusSeychellenMadagaskarVluchtenVervoer ter plaatseGame drives & wildlifeLodges, tented camps & strandhotelsVakantiebeurs

Zanzibar - Ocean Paradise Resort****


Dit prachtige resort ligt aan de noordoostkust, ongeveer 50 kilometer van Stone Town en de luchthaven. Het is gelegen in een mooie palmentuin aan het strand. Het resort bestaat uit 96 kamers, onderverdeeld in 32 standaard tuinkamers, 24 superior tuinkamers, 30 superior kamers (zeegericht), 8 superior kamers met vol zeezicht en 2 junior suites. De indeling van alle kamers is gelijk, met uitzondering van de 2 ruime junior suites. Het verschil is de ligging van de kamers ten opzichte van het strand en de zee. De 32 standaard tuinkamers liggen achterin het resort, op de achterste rij en bevinden zich per 8 kamers in een unit van 2 etages. De 24 superior tuinkamers liggen achterin de tuin, net voor de standaard tuinkamers, en bevinden zich per 4 kamers in een unit van 2 etages. De 30 zeegerichte superior kamers liggen in het midden van het complex en bevinden zich in geelgekleurde ronde huisjes, met rieten dak, gebouwd in traditionele, Afrikaanse stijl (bungalowstijl). De 8 superior kamers met vol zeezicht liggen helemaal vooraan op de 1e rij. Uw kamer is voorzien van alle gemakken, zoals een queensize bed, televisie, telefoon, minibar, kluis, terras met een zitje, badkamer met douche en toilet, haardroger, klamboe, airconditioning en ventilator. De junior suites beschikken over een extra zitruimte, 2 badkamers en bieden ook koffie- en theefaciliteiten. Het zwembad ligt slechts enkele meters van het strand. Voor de watersportliefhebbers is er van alles te doen, zoals snorkelen, zeilen, windsurfen en kajakken. Er is ook een PADI duikcentrum aanwezig. Uw verblijf is op basis van halfpension, maar tegen een toeslag kunt u ook op basis van volpension verblijven. U kunt in een prettige atmosfeer genieten van gerechten in het buffetrestaurant. Desgewenst kunt u tegen bijbetaling dineren in het à la carte Mawimbi restaurant. Het Jahazi restaurant is gelegen bij het zwembad en biedt een variëteit aan snacks en een à la carte lunch. Vanuit het restaurant heeft u een schitterend uitzicht op het zwembad en de azuurblauwe Indische Oceaan. De prijs-kwaliteitverhouding is één van de beste van het eiland Zanzibar!

Vertrek: dagelijks
Vanaf: € 53,- per persoon, exclusief vluchten. Zie onderstaande prijstabel
Special: In de periode 6 januari t/m 31 juli en 1 september t/m 19 december kunt u in een zeegerichte superior kamer (chalet/rond huisje) verblijven voor de prijs van een superior tuinkamer. Een aanrader!
 
Prijzen per persoon per nacht 2012

Standaard tuinkamer 2-personen
6 januari t/m 29 februari € 81,-
1 t/m 31 maart € 70,-
1 april t/m 30 juni € 53,-
1 t/m 31 juli € 81,-
1 t/m 31 augustus € 90,-
1 september t/m 15 november € 81,-
16 november t/m 19 december
€ 70,-
20 t/m 31 december
€ 81,-

Superior tuinkamer 2-personen
6 januari t/m 29 februari € 92,-
1 t/m 31 maart € 81,-
1 april t/m 30 juni* € 60,-
1 t/m 31 juli € 92,-
1 t/m 31 augustus € 103,-
1 september t/m 15 november € 92,-
16 november t/m 19 december
€ 81,-
20 t/m 31 december
€ 103,-

Superior kamer - zeegericht, in ronde
huisjes - Speciale aanbieding m.u.v augustus en 20 t/m 31 december

2-personen
6 januari t/m 29 februari € 92,-
1 t/m 31 maart € 81,-
1 april t/m 30 juni € 60,-
1 t/m 31 juli € 92,-
1 t/m 31 augustus € 128,-
1 september t/m 15 november € 92,-
16 november t/m 19 december
€ 81,-
20 t/m 31 december
€ 113,-

Superior Seafront kamer - VOL zeezicht, in ronde huisjes, 1e rij vooraan 2-personen
6 januari t/m 29 februari € 148,-
1 t/m 31 maart € 134,-
1 april t/m 30 juni* € 108,-
1 t/m 31 juli € 148,-
1 t/m 31 augustus € 163,-
1 september t/m 15 november € 148,-
16 november t/m 19 december
€ 134,-
20 t/m 31 december
€ 148,-

Junior suite - zeegericht, 2e rij 2-personen
6 januari t/m 29 februari € 155,-
1 t/m 31 maart € 141,-
1 april t/m 30 juni* € 90,-
1 t/m 31 juli € 155,-
1 t/m 31 augustus € 173,-
1 september t/m 15 november € 155,-
16 november t/m 19 december
€ 141,-
20 t/m 31 december
€ 155,-

NB: Prijzen voor een afwijkend aantal personen en 1-persoonskamers zijn op aanvraag.
Bel of mail ons gerust voor een prijsopgave.

Inclusief: overnachting op basis van halfpension.
 
Exclusief: vluchten, luchthavenbelastingen, eventuele brandstoftoeslagen, lunches, facultatieve excursies, reis/annuleringsverzekering, drankjes, visum, fooien, transfers à € 61,- per persoon, eventuele toeslag Kerst & Oudjaarsdag van 20 december t/m 5 januari à € 56,- per persoon per dag, toeslag Pasen van 6 t/m 9 april à € 28,- per persoon per dag.

Optionele toeslagen per persoon per nacht:
-volpension
€   15,- 
  
Speciale aanbieding: 7=6
Indien u minimaal 7 nachten verblijft in de periode 15 januari t/m 30 juni of 1 november t/m 19 december dan heeft u recht op 1 gratis overnachting bij verblijf in een superior tuinkamer of een zeegerichte superior kamer.

Honeymoon aanbieding:
De bruid heeft recht op 20% korting op haar overnachtingen in een superior tuinkamer of een zeegerichte superior kamer in de periode 1 april t/m 30 juni en 1 september t/m 30 november. Bovendien krijgt u een fles wijn en een speciaal diner aangeboden. Niet geldig in combinatie met overige acties. 

Kinderkortingen: afhankelijk van de kamerindeling en per periode verschillend. Kinderen t/m 2 jaar verblijven gratis (maximaal 2) in de kamer van de ouders. Kinderen van 3 t/m 11 jaar hebben recht op een speciale korting. Graag sturen wij u een prijsopgave.
 
Vluchtprijsindicatie KLM
Laagseizoen vanaf € 1.112,- p.p inclusief luchthavenbelasting. Wij kunnen in een paar minuten geheel vrijblijvend vluchten voor u in optie nemen om u een exacte vluchtprijs te kunnen offreren. Aarzelt u niet om ons te bellen!   

Klik op Offerteformulier om een vrijblijvende offerte aan te vragen.
 
Het eiland Zanzibar heeft, dankzij de vele volkeren die het eiland bezochten, een interessante geschiedenis. Perzen en Arabieren kwamen al in de zevende eeuw naar Zanzibar en bouwden hier de eerste stenen huizen van Afrika. Het vroegere koninkrijk beleefde in de achttiende eeuw zijn grootste welvaart, die te danken was aan de bloeiende handel in ivoor, kruidnagels en slaven. Van de vele bevolkingsgroepen die het eiland aandeden zijn nog steeds overblijfselen te vinden, zoals harempaleizen en oude moskeeën. Zanzibar was in de negentiende eeuw het traditionele beginpunt van ontdekkingsreizen door Afrika. Zowel Livingstone als Stanley hebben op Zanzibar hun beroemde tochten voorbereid. De hoofdstad Stone Town is een fascinerende plaats voor het maken van een wandeling. Met name de houten deuren met fijn houtsnijwerk en de kleine fonteintjes geven Stone Town een erg Arabische sfeer. Op elke hoek van de smalle straatjes zult u wel iets interessants tegenkomen. Het specerijeneiland beschikt over hagelwitte stranden en goede duiklocaties. Wilt u iets meer zien van het historische eiland, dan kunt u deelnemen aan enkele excursies die ter plaatse worden aangeboden. Samen met het kleinere eiland Pemba en de kuststrook bij Dar es Salaam biedt Tanzania ideale mogelijkheden voor een strandverblijf na uw safari, of voor een onvergetelijke huwelijksreis.


Aangesloten bij: Jambo Safari Club is aangesloten bij ANVR, SGR en Calamiteitenfonds