.jpg)
Eén van de scherpst geprijsde luxe accommodaties van Praslin vindt u aan het Côte d'Or strand, het kleinschalige Le Duc de Praslin. Dit hotel beschikt over slechts 27 kamers, wij adviseren u derhalve om tijdig te reserveren. U overnacht in een superior kamer van 64 m2 op basis van logies/ontbijt. Op verzoek kunt u kiezen voor een nog luxer verblijf in een junior suite of een verblijf op halfpension basis. Alle kamers beschikken over airconditioning, televisie, telefoon, internetaansluiting, een moderne badkamer met bad, haardroger, minibar, kluis, thee– en koffiefaciliteiten en een balkon of terras met uitzicht op de tropische tuin. Voor Le Duc geldt een minimum verblijf van 2 nachten. De inrichting van dit nieuwe hotel is zeer smaakvol. Voor diegene die een meer eenvoudig verblijf wenst, bestaat er de mogelijkheid om te kiezen voor één van de 6 eenvoudige standaard kamers, gelegen in het aangrenzende complex. In het restaurant Le Dauphin kunt u genieten van heerlijke creoolse gerechten. Bovendien kunt u à la carte dineren in het visrestaurant. Ter plaatse kunt u gebruik maken van het zwembad met jacuzzi en tegen betaling kunt u een massage reserveren. Desgewenst kunt u een auto of fiets huren om zo dit bijzondere eiland verder te verkennen. In de nabije omgeving vindt u diverse winkeltjes en restaurants, u kunt er dus ook voor kiezen om een avond elders te dineren.
Vertrek: dagelijks (behalve maandag) met Emirates via Dubai. Iedere maandag, woensdag en zaterdag ook mogelijk met KLM/Kenya Airways via Nairobi. Vluchten zijn ook mogelijk vanuit Düsseldorf.
Vanaf: € 158,- per persoon per nacht, exclusief vluchten en transfers. Zie onderstaande prijstabel.
Prijzen per persoon per nacht 2012
| 4 januari t/m 31 oktober |
€ 158,-
|
NB: Prijzen voor een afwijkend aantal personen, 1-persoonskamers en luxer kamer typers (honeymoon suite, family suite) zijn op aanvraag. Bel of mail ons gerust voor een prijsopgave.
Inclusief: overnachtingen in een 2-persoons superior kamer op basis van logies/ontbijt. Het minimum verblijf in Le Duc de Praslin is 2 nachten.
Optioneel per persoon per nacht:
| Toeslag halfpension | € 53,- |
| prive-transfers per persoon | € 81,- |
Speciale aanbieding: 7=6 10=8 15=12
Family suite
Bij een verblijf van minimaal 4 nachten in de 1-bedroom of 2-bedroom suite ontvangt u 1 dag gratis autohuur (exclusief afkoop eigen risico) en 1 dag fietsverhuur. 2 kinderen tot 16 jaar verblijven gratis op basis van logies/ontbijt in een 1-bedroom family suite.
3e persoon kamer
Indien u in een standaard of superior kamer verblijft dan geniet de 3e persoon van gratis diners.
Kinderkortingen: afhankelijk van de kamerindeling en per periode verschillend. Graag zoeken wij dit voor u uit.
Vluchtschema (vluchttijden onder voorbehoud van wijzigingen)
|
Vluchtnummer:
|
verbinding:
|
vertrek:
|
aankomst:
|
|
EK 148
|
Amsterdam - Dubai
|
15.30
|
23.59
|
| EK 705 | Dubai - Mahé | 02.05 | 06.45+1 |
|
EK 708
|
Mahé - Dubai
|
23.55
|
04.25
|
|
EK 147
|
Dubai - Amsterdam
|
08.25
|
13.30
|
Emirates vanaf € 1.028,- pp, inclusief luchthavenbelasting en toeslagen. KLM/Kenya Airways vanaf € 1.143,- pp, inclusief luchthavenbelasting en toeslagen. Wij kunnen geheel vrijblijvend vluchten voor u in optie reserveren, zodat uw vluchtprijs is gegarandeerd. Aarzelt u niet om ons te bellen!
.jpg)
.jpg)
