.jpg)
Dit gezellige hotel is gelegen aan de zuidkust van Mahé, aan de rustige baai Lazare, op steenworp afstand van de spectaculaire witte stranden. Het is kleinschalig en beschikt over 6 standaard studio’s, 10 deluxe chalets met zeezicht, 2 junior suites en 2 deluxe chalets voor families. De kamers zijn allen gelegen in de tropische tuin en voorzien van airconditioning, telefoon, satelliet-tv, keuken inclusief benodigdheden, loungeruimte, haardroger, kluis, internet en een veranda of balkon. U hoeft slechts een klein stukje te lopen vanaf de heuvel om de beeldschone stranden te bereiken. U kunt heerlijk ontspannen bij het mooi aangelegde zwembad en in het restaurant zult u genieten van heerlijke gerechten. Ter plaatse is een autoverhuurservice aanwezig. Vanuit de zuidkust kunt u gemakkelijk naar de noordkust rijden, indien u een uitstapje wilt maken naar één van de andere stranden of als u wilt gaan duiken. Voor Valmer geldt een minimaal verblijf van 3 nachten. U overnacht in een studio met tuinzicht op basis van self catering. Een luxer verblijf is tegen een meerprijs natuurlijk ook mogelijk. Bij een verblijf in de junior suite kunt u gebruiken maken van de buitendouche of privé-jacuzzi. Valmer Resort laat zich gemakkelijk combineren met een bezoek aan één van de vele kleinschalige hotels op de granieteilanden Praslin of La Digue. Dit hotel is bij uitstek geschikt voor een ieder die op zoek is naar een rustig verblijf op Mahé!
Vertrek: dagelijks met Emirates via Dubai. Iedere maandag, woensdag en zaterdag ook mogelijk met KLM/Kenya Airways via Nairobi. Vluchten zijn ook mogelijk vanuit Düsseldorf.
Vanaf: € 79,- per persoon per nacht, exclusief vluchten en transfers. Zie onderstaande prijstabel.
Vanaf: € 79,- per persoon per nacht, exclusief vluchten en transfers. Zie onderstaande prijstabel.
Prijzen per persoon per nacht 2012
| 2 personen | |
| 1 januari t/m 31 oktober | € 79,- |
| Optioneel | 2 personen |
| toeslag ontbijt | € 13,- |
NB: Prijzen voor een afwijkend aantal personen, 1-persoonskamers en overige kamertypes zijn op aanvraag. Bel of mail ons gerust voor een prijsopgave. Voor deze accommodatie geldt een minimum verblijf van 3 nachten.
Inclusief: overnachting in een studio apartement met tuinzicht op basis van logies.
Exclusief: vluchten, luchthavenbelastingen, transfers Mahé à € 45,- p.p., lokale vertegenwoordiging à € 19,- p.p, vaccinaties, reis/annuleringsverzekering, fooien, drankjes en maaltijden, facultatieve excursies, alle overige kosten.
Lang verblijf korting: 4=3 8=6
Indien u in de periode 1 november t/m 20 december of 11 januari t/m 31 oktober minimaal 4 nachten verblijft, dan heeft u recht op 1 nacht gratis op basis van logies. Bij een verblijf van 8 nachten of meer heeft u recht op 2 gratis nachten.
Minimum verblijf: drie nachten.
Kinderkortingen: afhankelijk van de kamerindeling en per periode verschillend. Graag zoeken wij dit voor u uit.
Kinderkortingen: afhankelijk van de kamerindeling en per periode verschillend. Graag zoeken wij dit voor u uit.
Vluchtschema (vluchttijden onder voorbehoud van wijzigingen)
|
Vluchtnummer:
|
verbinding:
|
vertrek:
|
aankomst:
|
|
EK 148
|
Amsterdam - Dubai
|
15.30
|
23.59
|
| EK 705 | Dubai - Mahé | 02.05 | 06.45+1 |
|
EK 708
|
Mahé - Dubai
|
23.55
|
04.25
|
|
EK 147
|
Dubai - Amsterdam
|
08.25
|
13.30
|
+1 = aankomst volgende dag
Vluchtprijsindicatie Emirates of KLM/Kenya Airways
Emirates vanaf € 1.028,- pp, inclusief luchthavenbelasting en toeslagen. KLM/Kenya Airways vanaf € 1.143,- pp, inclusief luchthavenbelasting en toeslagen. Wij kunnen geheel vrijblijvend vluchten voor u in optie reserveren, zodat uw vluchtprijs is gegarandeerd. Aarzelt u niet om ons te bellen!
Emirates vanaf € 1.028,- pp, inclusief luchthavenbelasting en toeslagen. KLM/Kenya Airways vanaf € 1.143,- pp, inclusief luchthavenbelasting en toeslagen. Wij kunnen geheel vrijblijvend vluchten voor u in optie reserveren, zodat uw vluchtprijs is gegarandeerd. Aarzelt u niet om ons te bellen!
Klik op Offerteformulier om een vrijblijvende offerte aan te vragen.
