Kalahari - Accommodaties Namibië
 
Home AanbiedingenOns reisaanbod & MaatwerkBrochureContact & vacaturesPartnersReisvoorwaarden
  Home / Namibië / Accommodaties Namibië / Kalahari
zoek:
KeniaTanzaniaOegandaMozambiqueZuid-AfrikaNamibië18-daagse self drive Namibië Compleet14-daagse self drive Hoogtepunten van Namibië12-daagse self drive Kalahari & Namib18-daagse self drive Avontuur in Namibië per 4x416-daagse self drive van Kaapstad naar Windhoek14-daagse self drive Windhoek, Wildparken & Watervallen10-daagse luxe fly in safari Jambo Exclusief12-daagse luxe fly in safari Jambo ExclusiefUw eigen reis samenstellen- MaatwerkAccommodaties NamibiëWindhoekKalahariFish River CanyonAusSossusvlei omgevingSwakopmundDamaralandEtosha National ParkCaprivi StripBotswanaZambia & MalawiMauritiusSeychellenMadagaskarEthiopiëVluchtenVervoer ter plaatseGame drives & wildlifeLodges, tented camps & strandhotelsFotografie workshop Tanzania

Kalahari

Bagatelle Kalahari Game Ranch (B)
Circa 50 km ten noordoosten van Mariental ligt het privé-wildreservaat Bagatelle Kalahari Wilderness Reserve. U bevindt zich in de Kalahari woestijn; het landschap van Bagatelle wordt dan ook gekarakteriseerd door evenwijdig aan elkaar lopende rode zandduinen. De valleien tussen de duinen worden ‘straten’ genoemd. De lodge heeft verschillende kamertypes: 4 op palen gebouwde chalets op de toppen van de duinen, 6 chalets in de straten tussen de duinen die opgetrokken zijn uit stro, 4 tuinkamers en 5 kampeerplaatsen. De duinchalets en strobaalchalets zijn voorzien van airconditioning en een en-suite badkamer met bad en/of douche en toilet. De tuinkamers zijn voorzien van een douche en toilet, net als de kampeerplaatsen. Tweemaal daags worden door de ranch natuurritten georganiseerd door de duinen.

Intu Afrika Suricate Tented Lodge (C)
Het privé-wildreservaat Intu Afrika is 10.000 hectare groot en ligt tussen Kalkrand en Mariental. Door de ligging in de Kalahari woestijn, bestaat het landschap uit parallel lopende rode zandduinen, die hier en daar onderbroken worden door kameeldoornbomen. Tijdens uw verblijf kunt u niet alleen game drives door de duinen maken, maar ook meegaan op een wandeling die begeleid wordt door een Bosjesman; hij zal u precies vertellen hoe zijn volk al eeuwenlang in de woestijn weet te overleven. Het tented camp Suricate ligt op een rode zandduin en is één van de 3 accommodaties in het reservaat. Suricate bestaat uit 12 luxe tenten met douche en toilet in de openlucht en een terras vanwaar u mooi uitzicht heeft over de duinen. In het centrale deel vindt u het restaurant, de bar en het zwembad.

Bagatelle Kalahari Game Ranch

Intu Afrika Suricate Tented Lodge

 

 

 

 

 

Aangesloten bij: Jambo Safari Club is aangesloten bij ANVR, SGR en Calamiteitenfonds