
Het luxueuze resort Le Prince Maurice maakt deel uit van de Relais & Chateaux keten en staat daarmee garant voor uitzonderlijke luxe, comfort en een hoge mate van persoonlijke service. Het resort ligt op een groot landgoed van 60 hectare met tropische tuinen aan een beschutte turkooizen lagune. Een waar paradijs dus! Het resort bestaat uit 89 suites. De 76 junior suites (70 m²) zijn gelegen in clusters van 8 suites in rietbedekte gebouwen of op palen in een visrijk meer. De suites zijn voorzien van airconditioning, badkamer met ligbad en aparte douche, haardroger, minibar, kluisje, satelliet-tv, cd/dvd-speler, telefoon en een terras of balkon. De 9 van de 12 villa’s (130 m²) en de Princely Suite (350 m²) hebben een eigen zwembad en liggen dichterbij zee. In het hele hotel is gratis WiFi aanwezig. Restaurant L’Archipel serveert à la carte menu’s met een lichte Mauritiaanse invloed. Le Barachois is een drijvend restaurant dat op vijf vlonders is gebouwd in het meertje. Dit dinerrestaurant biedt prachtige uitzichten bij zonsondergang. Op het strand kunt u lichte maaltijden krijgen. U kunt uw dorst lessen in de twee hotelbars. In de Spa de Constance kunt u terecht voor massages, schoonheidsbehandelingen, stoombad, sauna, fitness, squash en yoga. Veel land- en watersporten worden gratis door het resort aangeboden, maar duiken, diepzeevissen en parasailen zijn tegen betaling mogelijk. Hotelgasten kunnen gratis golfen op de nabij gelegen 18-holes golfbanen Legend en Links van het zusterhotel Belle Mare Plage. Een gratis shuttlebusje brengt u er naartoe.
Reissom: vanaf € 188,- per persoon, exclusief vluchten en luchthavenbelastingen. Zie onderstaande prijstabel.
Prijzen per persoon per nacht 2012-2013
| Junior Suite - logies/ontbijt | 2 personen |
| 7 januari t/m 14 april '12 en 7 januari t/m 30 april '13 | € 344,- |
| 15 april t/m 15 september '12 | € 188,- |
| 16 september t/m 19 oktober '12 | € 244,- |
| 20 oktober t/m 30 november '12 | € 425,- |
| 1 t/m 22 december '12 | € 400,- |
| 23 december '12 t/m 6 januari '13 | € 563,- |
Bij aankomst in de periode 23 december '12 t/m 2 januari '13 geldt een minimum verblijf van 7 nachten.
Exclusief: vluchten, luchthavenbelastingen, eventuele brandstoftoeslagen, overige maaltijden en drankjes, facultatieve excursies, fooien en privé-transfers à € 128,- per persoon.
Optionele toeslagen per persoon per nacht:
|
- halfpension
|
€ 60,-
|
Verplichte toeslag Kerstavond & Oudejaarsavond:
|
- Kerstavond per volwassene
|
€ 131,-
|
| - Kerstavond per kind van 7 t/m 12 jaar | € 56,- |
| - Oudejaarsavond per volwassene | € 263,- |
| - Oudejaarsavond per kind van 7 t/m 12 jaar | € 92,- |
Honeymoon special:
Bij een verblijf van tenminste 5 nachten in de periode 15 april t/m 20 oktober '12 verblijft de bruid gratis op basis van logies/ontbijt of halfpension. In de overige periodes (m.u.v. de periode 23 december t/m 6 januari) ontvangt de bruid 30% korting op het verblijf op basis van logies/ontbijt of halfpension. Naast de korting ontvangt het bruidspaar gratis een fles wijn, fruit en een speciaal diner bij kaarslicht. De huwelijksreis dient binnen 9 maanden na de trouwdag plaats te vinden en het trouwboekje dient bij het inchecken getoond te worden. Deze aanbieding mag niet gecombineerd worden met andere aanbiedingen.
Huwelijksjubileum:
Indien u uw huwelijksjubileum (5-jarig huwelijk en daarna ieder lustrum) viert tijdens uw verblijf van tenminste 5 nachten in de periode 7 januari t/m 22 december, dan heeft u recht op dezelfde korting en extra's als vermeld bij de honeymoon special. De reis dient binnen 6 maanden voor of na de trouwdag plaats te vinden en het trouwboekje dient bij het inchecken getoond te worden. Deze aanbieding mag niet gecombineerd worden met andere aanbiedingen.
Kinderkortingen:
- 0 t/m 2 jaar: gratis op de kamer van twee volwassenen
- 3 t/m 11 jaar: gratis op de kamer van twee volwassenen in de periode 15 april t/m 20 oktober '12, in de andere periodes betaalt het kind € 80,- per nacht, maar in de periode 23 december t/m 6 januari betaalt het kind € 93,- per nacht.
- maximaal 1 kind is toegestaan in een junior suite met twee volwassenen
Vluchtschema: (er zijn meerdere mogelijkheden, vluchttijden onder voorbehoud van wijzigingen)
|
Vluchtnummer:
|
Route:
|
Vertrek:
|
Aankomst:
|
|
AF 2241
|
Amsterdam - Parijs CDG
|
20:45
|
22:00
|
| AF 3592/MK 051 | Parijs CDG - Mauritius | 23:25 | 13:25 +1 |
|
AF 3591/MK 040
|
Mauritius – Parijs CDG
|
21:45
|
06:10 +1
|
|
AF 1240
|
Parijs CDG – Amsterdam
|
07:15
|
08:35
|
Klik op Offerteformulier om een vrijblijvende offerte aan te vragen.




