
Hotel Coin de Mire ligt aan de noordkust van het eiland, door een weggetje gescheiden van het strand. Het hotel ligt op ongeveer 4 kilometer afstand van het gezellige plaatsje Grand Baie, waar u winkeltjes, restaurants en boetiekjes vindt. Het kleine visserplaatsje Cap Malheureux ligt op slechts 1 kilometer afstand. Vanuit het hotel heeft u een prachtig uitzicht op de Bain Boeuf lagune. Het hotel beschikt over 60 superior kamers (33 m²), 23 deluxe kamers (35 m²) en 19 familiekamers (40 m²). Alle kamers zijn modern ingericht en voorzien van airconditioning, plafondventilator, telefoon, televisie, kluisje, minibar, koffie- en theefaciliteiten, haardroger, balkon of terras met tuinzicht en een badkamer met douche en toilet. Coin de Mire beschikt over twee zwembaden, een bar, restaurant, tennisbaan, fitnessruimte en biedt diverse sport- en spelmogelijkheden. Gebruik van een glasbodemboot, kajaks en waterfietsen is gratis. Een PADI duikcentrum ligt vlakbij. Voor kinderen van 3 tot 12 jaar is er een kids club. In de Seven Colours Spa kunt u terecht voor diverse massages en schoonheidsbehandelingen. Viermaal per week worden de avonden opgeluisterd door een zang- en/of dansgroep. Het hotel biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Tegen een toeslag kunt u ook op basis van all inclusive verblijven. Alle maaltijden, drankjes (bier, lokale sterke drank, huiswijn, diverse cocktails, frisdrank, mineraalwater en vruchtensap) tussen 11.00 en 23.00 uur en in de namiddag koffie, thee en gebak zijn dan inbegrepen.
Reissom: vanaf € 53,- per persoon, exclusief vluchten en luchthavenbelastingen. Zie onderstaande prijstabel.
Prijzen per persoon per nacht 2012
| Superior kamer - halfpension | 2 personen |
| 2 januari t/m 14 april en 1 t/m 31 oktober | € 66,- |
| 15 april t/m 31 mei en 1 juli t/m 30 september | € 56,- |
| 1 t/m 30 juni | € 53,- |
Exclusief: vluchten, luchthavenbelastingen, eventuele brandstoftoeslagen, overige maaltijden en drankjes, facultatieve excursies, fooien en transfers à € 85,- per persoon.
Optionele toeslagen per persoon per nacht:
|
- all inclusive
|
€ 29,-
|
| - toeslag deluxe kamer | € 10,- |
| - toeslag familiekamer | € 15,- |
Speciale aanbieding: 7=6 / 12=10
Bij een verblijf van tenminste 7 nachten in de periode 1 mei t/m 30 september, krijgt u 1 nacht gratis. Bij een verbiljf van minimaal 12 nachten in de periode 1 mei t/m 30 september krijgt u 2 nachten gratis. Deze aanbieding mag gecombineerd worden met de vroegboekkorting en de seniorenkorting.
Vroegboekkorting:
Voor boekingen van tenminste 6 nachten die uiterlijk 45 dagen voor aankomst worden gemaakt, geldt een korting van 10% op de overnachtingsprijs. Deze aanbieding mag gecombineerd worden met andere aanbiedingen.
Honeymoon special:
Seniorenkorting:
Kinderkortingen:
Vluchtschema: (er zijn meerdere mogelijkheden, vluchttijden onder voorbehoud van wijzigingen)
|
Vluchtnummer:
|
Route:
|
Vertrek:
|
Aankomst:
|
|
AF 2241
|
Amsterdam - Parijs CDG
|
20:45
|
22:00
|
| AF 3592/MK051 | Parijs CDG - Mauritius | 23:25 | 13:25 +1 |
|
AF 3591/MK040
|
Mauritius – Parijs CDG
|
21:45
|
06:10 +1
|
|
AF 1240
|
Parijs CDG – Amsterdam
|
07:15
|
08:35
|
